Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

17
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Громадський форум СОТ-2017
23.05.2017 | 09:36 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

Як раніше повідомлялося Мінекономрозвитку, у період з 26 по 28 вересня 2017 року у штаб-квартирі Світової організації торгівлі у Женеві буде проходити щорічний Громадський форум СОТ (далі – Форум).

На офіційному веб-сайті СОТ вже відкрито можливість онлайн-реєстрації для всіх бажаючих взяти участь у Форумі. Заінтересовані особи мають заповнити реєстраційну форму онлайн до 12 вересня 2017 року.

Під час Форуму учасники зможуть спільно обговорити актуальні питання розвитку торгівлі, а також проаналізувати переваги та проблеми, які можуть виникати у результаті її здійснення.

Цьогорічний захід проходитиме під гаслом “Торгівля: за заголовками” (“Trade: Behind the Headlines”), у час, коли поширення антиглобалізаційних поглядів та зростання протекціонізму викликають особливі дискусії щодо ролі торгівлі. Основними напрямами обговорення будуть такі питання: як забезпечити, щоб торгівля створювала можливості для ширшого кола осіб та як більш ефективно долати виклики, пов’язані з торгівлею?

До участі у Форумі запрошуються представники громадянського суспільства, наукових кіл, бізнесу, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій.

Нагадуємо також, що організація робочих сесій для проведення дискусій на Форумі забезпечується самими учасниками. СОТ обирає найкращі пропозиції і визначає тематику для обговорення. Зацікавлені особи мають можливість подати пропозиції щодо тематики робочих сесій та семінарів, заповнивши відповідну форму (яка також є доступною за посиланням) та надіславши її на електронну адресу pf17@wto.org до 4 червня 2017 року.

Довідково:

Громадський форум є найбільшим щорічним освітньо-інформаційним заходом Світової організації торгівлі. Його проведення створює унікальну платформу для глав держав, парламентаріїв, представників провідних світових ділових кіл та неурядових організацій, студентів, науковців, щоб зібратися разом і обговорити широке коло питань стосовно діяльності СОТ, торгівлі і розвитку, найбільш актуальних на сьогодні. Понад 1500 учасників щороку беруть участі у Форумі.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json